sklepy w Jankach koło Warszawy

Myśli, które uciekły mi z głowy...

Temat: MARGARETT Janki
Jesli chcecie nietuzinkowe, szyte na miare suknie, to polecam tę firmę. Katalogi zmieniają się koło grudnia. W Warszawie mają swój sklep w DH Panorama ( lepsze godziny pracy, ale szyją mi właśnie w Jankach). Byłam bardzo grymaśną klientką, a one fachowo mi doradzały. Miałam swoją 'wizję' sukienki, chyba z dwa razy zmieniałam koncepcje, stanęło na dorobieniu rękawków do sukni, a panie wcale nie protestowały, że niepotrzebnie wymyślam. Miłe zaskoczenie dla mnie, gdy pytałam o cenę finalną - choć więcej je czeka pracy, no i więcej materiału zużyją, wcale nie podniosły ceny, co jest raczej rzadko spotykane. POLECAM!!!
Źródło: forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=9498Temat: Sklepy w Warszawie
Witam,
Kupowanie sprzętu w Warszawie nie ma sensu. Mały wybór, a ceny chyba najwyższe w Polsce. Prócz wspomnianych sklepów w Wilanowie i Rajszewie oraz Go Sport sprzęt golfowy był też kiedyś w Rossignolu w Galerii Mokotów (ale chyba zrezygnowali) i w sklepie sportowym koło Ikei w Jankach (tam wciąż chyba coś jest).
Sprzęt golfowy można też kupić na sławnej giełdzie w Słomczynie, ale moim zdaniem jest on kradziony, no i do tego bardzo słaby. Nie polecam, a wręcz odradzam zakupy w tym miejscu czegokolwiek.
Pozdrawiam,
Źródło: poczta.golf.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=303


Temat: Dobra cena na Pentaxa

polecam akcje bez vatu w saturnie, gx20 kupilem miesiac temu gdy jedynie na foto byla promocja. roznica ceny 450pln wiec milo, zaplacilem 2038,22 . przedd udaniem sie do marketu radze podzwonic i popytac o ceny - rozbieznosc w Warszawie byla - uwaga - 300pln! najtaniej wyszlo w Jankach, najdrozej na Targowku, w pozostalych roznica byla znosna [2044 - 2078]

pzdr

We Wrocławiu, w Pisuarzu Grunwaldzkim (Saturn) GX-20 za ~2050 (z 18-55 oczywiście), a Km za ~1750 (mogę się mylić, bo chwilę tylko byłem popatrzyć na obiektywy - PORAŻKA - ale coś koło tysiąc siedemset coś).
Jeśli chodzi o GX-20, to raczej nie najgorzej, chociaż mojego kupiłem w tym samym sklepie za równe 2000, jakiś miesiąc wcześniej.
Opisywana akcja bezvatowa, dzisiaj, czyli 08.08.2009, ale pewnie jeszcze nie jeden raz się zdarzy. Kryzys przyciska, no i wakacje się kończą.
Powodzenia
Źródło: pentax.org.pl/viewtopic.php?t=2923


Temat: Lusterka do samochodu
Feu Vert to sklepy z artykułami motoryzacyjnymi i warsztaty samochodowe w jednym jak Carman, Shell servis i inne. Feu Vert wspomniany mieści się w Centrum Handlowym "JANKI" koło Warszawy na trasie do Wrocławia.
Pozdrawiam
Źródło: forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=113